Тексти для сайту

~ Копірайтинг - написання текстів і статей для ваших сайтів Чи знаєте ви, що у вашого сайту є рівно 2...

~ Копірайтинг – написання текстів і статей для ваших сайтів

Чи знаєте ви, що у вашого сайту є рівно 2 секунди, щоб відвідувач прийняв рішення: залишатися на ньому або піти до вашого конкурента.

– Як утримати увагу відвідувача?
– Як змусити його придбати ваш товар чи скористатись послугами?

Тільки якісні тексти здатні умовити відвідувача стати вашим постійним клієнтом. І зараз ви знаходитеся на сайті, де можна замовити тексти для сайту саме такої якості. Професійний копірайтинг – одна з якісних послуг, що надаються веб-студією СІТЕР. За час існування нашої компанії ми напрацювали не малий досвід написання статей, текстів на сайти, виконання інших видів робіт, пов’язаних з обробкою та редакцією текстової інформації.

Звернувшись до нас за написанням текстів для вашого сайту. Ви отримаєте:

  1. 100% унікальність текстів
  2. Індивідуальний підхід до проекту
  3. Професійного копірайтера
  4. Тексти на будь-які тематики
  5. Оперативність та якість

Які SEO-тексти ми пишемо для вас:

“Заточені” під ключові слова з різною частотністю.

Вам не потрібно витрачати час на аналіз статистики ключових слів Яндекса. Ми зробимо це за допомогою спеціальної програми – швидко і правильно. Це означає, що на сторінках вашого сайту не буде “нульових” ключових запитів.

СЕО-тексти з “людським” лицем

Такі тексти приємно і цікаво читати. Це не набір слів, де ключовики вписані всіма правдами і неправдами, а переконливі тексти від вдумливих авторів. Пошуковики – отримають своє. А користувачі зроблять головне – дзвінок або заявку на сайті.