Дизайн поліграфії в Івано-Франківську. Розробка

Виконання сотень доведених до ідеального стану проектів, повністю задовольнили потреби наших клієнтів, виявилося можливим завдяки таланту, досвіду, відповідальності і широкого кругозору наших фахівців-дизайнерів. Доручіть нам розробку макетів поліграфічної продукції, приєднуйтеся до щасливих власників ефективної реклами!
 
 
buklety-dizajn.jpg pod-kluch.jpg dizajn2.jpg dizajn5.jpg
Буклети Брошури Каталоги Флаєри, листівки
logo.jpg style.png dizajn.jpg mini1.jpg
Логотипи Фірмовий стиль Макети, банери Листівки, конверти тощо

   Ефективний дизайн поліграфічної продукції 

Дизайн поліграфії в Івано-Франківську, як і в будь-якому іншому місті, – область серйозної конкуренції, і тільки по справжньому якісна робота може витримати в цій боротьбі. Те, що ми вже не один рік працюємо і розвиваємося, говорить саме за себе.

При розробці дизайну поліграфії ми чітко дотримуємося вимог замовника і в рамках цих вимог використовуємо всі можливості оформлення.

   Проекти наших дизайнерів характеризуються наступними якостями:

    - Унікальність
    - Читабельність
    - Доцільність та актуальність
    - Наявність художнього смаку
    - Динамічність

 Все це є ознаками ЕФЕКТИВНОГО, привертає увагу оформлення продукції, що працює як для продажу, так і для створення сприятливого іміджу клієнта.

Етапи співробітництва при розробці дизайну поліграфії

Як правило, наша плідна співпраця з замовниками починається з зустрічі. Клієнт складає технічне завдання, передає наявні матеріали (наприклад, зображення, тексти, брендбук), висловлює свої побажання. В процесі обговорення народжується концепція майбутнього макета. Після цього дизайнер видаляється для генерації творчих ідей та створення ескізів. Підсумком його роботи стає декілька концептів, які ми представляємо вам на вибір. Потім найбільш вподобаний концепт допрацьовується виходячи з побажань замовника. Підсумок – поява на світ макета, який повністю відповідає вимогам і побажанням і здатного з максимальною ефективністю виконувати покладені на нього функції.

Вартість дизайну поліграфії

Щоб точно дізнатися вартість дизайну поліграфії, ми радимо здійснити телефонний дзвінок менеджерам або залишити заявку на сайті. 

 

   
ВЕБ СТУДІЯ "СІТЕР" - створення веб сайту, розробка інтернет-магазину, сайту візитки за адекватними цінами в Івано-Франківську та Україні.9.81042