створення сайту Створення сайту для бізнесу та корпоративного - від 3 500грн. (під ключ)

це повноцінний інструмент, що виконує як важливу рекламну задачу, так і стає засобом зворотного зв'язку з клієнтами, можливістю для пошуку нових ділових контактів, а також багатьох інших завдань. Створення сайту типу "Бізнес" представляє максимально докладну інформацію про вашу компанію в інтернеті, сайт детально розповідає про товари або послуги, а також працює на імідж компанії, підвищуючи її статус в очах партнерів та клієнтів.


У разі використання інтернет-реклами, пошукового просування або ж зв'язки оффлайнової реклами та мережевого представництва ви отримуєте серйозний маркетинговий інструмент, що дає можливість істотно підвищити прибуток фірми.  

 

 

 

~ Цілі та завдання корпоративного сайту

Основною метою «Корпоративного сайту», звичайно ж є підвищення припливу клієнтів в компанію. Але і не  мало, важливим завданням «Корпоративного сайту»

повинна бути можливість відобразити основи та  принципи роботи компанії, її спрямованість і надійність. Підвищувати довіру до компанії і зміцнювати її

авторитет на ринку.


  Інформативність

  Формування і розвиток
«Корпоративний сайт». Може нести в собі безліч інформації про компанію, розривати її структуру, подавати необхідні документи та показувати її співробітників для спрощення налагодження нових контактів. Так само він дає можливість сповіщати ваших клієнтів про нові товари або послуги, знижки та бонуси, а так само про спеціальні пропозиції.
«Корпоративний сайт» це повноцінний інтернет-портал, його можна використовувати в різних цілях і напрямках, як комерційних, так і соціальних. Він здатний містити в собі будь-яке наповнення. «Корпоративний сайт» може разом з вами розвиватися і змінюватися, так як повністю моделюється з блоків, що дозволяє йому рости разом з вами і вашою компанією.
  Зворотний зв'язок   Автоматизація бізнес процесів
«Корпоративний сайт» дозволяє домагатися ефективного зворотного зв'язку з клієнтами та партнерами. Шляхом впровадження безлічі додаткових сервісів зручних для відвідувачів, таких як: онлайн консультанти, форуми, форми зворотного зв'язку, новинні стрічки, каталоги продукції, прайси, контакти філій та представництв компанії, портфоліо робіт, об'єкти, калькулятори розрахунку вартості, новини, фото, відео та ще багато іншого необхідного для роботи компанії.
Всі процеси роботи сайту з клієнтами можуть бути налаштовані на повну автономну роботу. Що дозволить вам не відволікатися на його налаштування. Швидке завантаження нової інформації, фото і відео. Простота використання системи управління. Можливість прив'язки різних калькуляторів розрахунку та он-лайн замовлень!

 

 

~ ПОСЛУГИ ВІД СІТЕР ЦЕ ~

 

 

Ефективно

              тільки ефективні сайти

              висока конверсія

              швидка окупність

              готовий бізнес інструмент 

Професійно

              унікальність

              кросбраузерність

              якісний текст

              100% індексація

Зручно

                  зручно для ваших клієнтів

                  збільшення продажів

                  нескладне редагування

                  прийом заявок з сайту 

 

~ Наші переваги ~ 

Ліцензовані

програми і технології

Кваліфіковані

кадри

Любов своєї

справи

Індивідуальність Надійність

Звернувшись в нашу команду,ви отримуєте якісний сервіс та обслуговування. Заснований на світових стандартах програмного забезпечення.

Всі наші співробітники мають вищу освіту у сфері IT-Технологій. А так само регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. При нагоді беруть участь у різних семінарах.

Ми команда креативних фахівців, яких вже декілька років об'єднує любов до своєї роботи.

Всі наші проекти, представляють собою унікальний інтелектуально опрацьований продукт, який в своїй основі не буде мати аналогів. Ми є надійною опорою у сфері інтелектуальної власності, що підкріплене відгуками наших клієнтів.

 

 

ПОВНА ВІДПОВІДНІСТЬ СТИЛЮ КОМПАНІЇ!
ВИЇЗД ДО ВАС В ОФІС
ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
АДЕКВАТНІ ЦІНИ
ВИСОКА ЯКІСТЬ
 
Цікавить створення сайту? Тоді пишіть нам)
  1. Ім'я:
    Неверный Ввод
  2. Номер телефону чи емейл:(*)
    Неверный Ввод
  3. Що Вас Цікавить?
    Неверный Ввод

ПРО НАШУ КОМАНДУ

Вже давно зарекомендував себе в ніші створення і просування сайтів наш молодий колектив який складається з фахівців - фрілансерів. Пропонуючи своїм клієнтам гнучкий підхід, нами проводиться як часткова, так і цілісна робота над проектом. Ви можете замовити і окрему послугу а не тільки повний супровід.

Наша команда представить Ваш бізнес в інтернеті максимально розгорнуто, перетворюючи потенційних клієнтів в реальних покупців. Поставлена ​​Вами завдання ефективно вирішується за короткий проміжок часу.

Звертайтеся до нас за додатковою інформацією прямо зараз! +38 (050) 71-44-547, +38 (096) 90-999-14

Працюємо по договору, якщо це зручно для вас. Або без договору - якщо вам так комфортніше.