Копірайтинг - написання текстів і статей для ваших сайтів

Чи знаєте ви, що у вашого сайту є рівно 2 секунди, щоб відвідувач прийняв рішення: залишатися на ньому або піти до вашого конкурента.

         - Як утримати увагу відвідувача?

         - Як змусити його придбати ваш товар чи скористатись послугами?

 

Тільки якісні тексти здатні умовити відвідувача стати вашим постійним клієнтом. І зараз ви знаходитеся на сайті, де можна замовити тексти для сайту саме такої якості. Професійний копірайтинг - одна з якісних послуг, що надаються веб-студією СІТЕР. За час існування нашої компанії ми напрацювали не малий досвід написання статей, текстів на сайти, виконання інших видів робіт, пов'язаних з обробкою та редакцією текстової інформації.

 

Звернувшись до нас. Ви отримаєте:

100% унікальність текстів Індивідуальний підхід до проекту Професійного копірайтера Тексти на будь-які тематики Оперативність та якість

 

Вартість написання текстів 70грн за 1000 символів без пробілів.

 

bizsite wite

 

 

~ Навіщо потрібен рерайтинг і чим він відрізняється від копірайтингу?

Рерайтинг текстів - це переказ іншими словами чиїхось думок, повна унікалізація існуючого чужого тексту. При цьому структура вихідного тексту і його ідея залишаються тими самими.

Замовляючи у нас рерайтинг, ви отримуєте:
     - Можливість заощадити.Рерайтинг коштує значно дешевше копірайтингу, але при цьому дозволяє реалізувати всі ваші потреби в унікальному контенті.
     - Текст, який підійде вам за змістом 100%.Ніяких розбіжностей з вашою задумкою. Потрібен текст про міграції статевозрілих особин коників у період літнього сонцестояння у високосному році? Легко! Від вас - вихідний текст, від нас - новий, перероблений.
     - Текст, який буде унікальним на всі 100%!Це можна перевірити за допомогою спеціальних програм. Але ми в рамках послуги рерайтингу зробимо це за вас перед відправкою перевіримо на трьох програмах, досягнувши результату 100%-ної унікальності.

 

 

 

Вартість рерайту текстів 65грн за 1000 символів без пробілів.

 

 

 

 

Які SEO-тексти ми пишемо для вас:

 

"Заточені" під ключові слова з різною частотністю.Вам не потрібно витрачати час на аналіз статистики ключових слів Яндекса. Ми зробимо це за допомогою спеціальної програми - швидко і правильно. Це означає, що на сторінках вашого сайту не буде "нульових" ключових запитів.
СЕО-тексти з "людським" лицемТакі тексти приємно і цікаво читати. Це не набір слів, де ключовики вписані всіма правдами і неправдами, а переконливі тексти від вдумливих авторів. Пошуковики - отримають своє. А користувачі зроблять головне - дзвінок або заявку на сайті.

 

Вартість написання СЕО текстів 60грн за 1000 символів без пробілів. 

 

 

 

   
ВЕБ СТУДІЯ "СІТЕР" - створення веб сайту, розробка інтернет-магазину, сайту візитки за адекватними цінами в Івано-Франківську та Україні.9.81042