КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА - дієвий інструмент для Вашого бізнесу

   

Порівняно молодий, але неймовірно ефективний спосіб просування сайту Вашого бізнесу в Інтернеті. Кілька яскравих та привабливих коротких речень у вигляді текстових оголошень, розміщених на сторінці видачі пошукових систем Яндекс або Google, здатні забезпечити величезний потік клієнтів у Вашу компанію! За допомогою контекстної реклами Ви легко зможете перетворити потенційних клієнтів в реальних споживачів послуг Вашого бізенсу. Завдяки високій вибірковості такого методу просування Ви можете бути впевнені, що повідомлення, розміщене Вами в Інтернеті на сторінках пошукових систем Яндекс або Google, буде отримано саме тією цільовою аудиторією, на яку орієнтований Ваш бізнес.

 

v  Точне попадання в цільову аудиторію - рекламу побачать тільки ті, хто зацікавлений у ваших товарах і послугах.

v  Контекстна реклама не дратує користувачів - невеликі текстові оголошення показуються в залежності від тематики сторінки.

v  Висока ефективність - ви платите лише за переходи зацікавлених відвідувачів на ваш сайт, а не за покази оголошень.

v  Швидка віддача - для налаштування і запуску рекламної кампанії потрібно зовсім небагато часу. Для запуску реклами навіть не потрібен свій сайт!

v  Оптимізація в реальному часі - рекламну кампанію можна швидко скоригувати, щоб збільшити або зменшити її ефективність.

v  Точне вимірювання результатів - ефект від контекстної реклами можна виміряти за допомогою спеціальних інструментів, щоб дізнатися, що залучені з її допомогою відвідувачі робили на вашому сайті.

 


Як виглядає?

 

   
ВЕБ СТУДІЯ "СІТЕР" - створення веб сайту, розробка інтернет-магазину, сайту візитки за адекватними цінами в Івано-Франківську та Україні.9.81042