КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА - дієвий інструмент для Вашого бізнесу

   

Порівняно молодий, але неймовірно ефективний спосіб просування сайту Вашого бізнесу в Інтернеті. Кілька яскравих та привабливих коротких речень у вигляді текстових оголошень, розміщених на сторінці видачі пошукових систем Яндекс або Google, здатні забезпечити величезний потік клієнтів у Вашу компанію! За допомогою контекстної реклами Ви легко зможете перетворити потенційних клієнтів в реальних споживачів послуг Вашого бізенсу. Завдяки високій вибірковості такого методу просування Ви можете бути впевнені, що повідомлення, розміщене Вами в Інтернеті на сторінках пошукових систем Яндекс або Google, буде отримано саме тією цільовою аудиторією, на яку орієнтований Ваш бізнес.

 

v  Точне попадання в цільову аудиторію- рекламу побачать тільки ті, хто зацікавлений у ваших товарах і послугах.

v  Контекстна реклама не дратує користувачів- невеликі текстові оголошення показуються в залежності від тематики сторінки.

v  Висока ефективність- ви платите лише за переходи зацікавлених відвідувачів на ваш сайт, а не за покази оголошень.

v  Швидка віддача- для налаштування і запуску рекламної кампанії потрібно зовсім небагато часу. Для запуску реклами навіть не потрібен свій сайт!

v  Оптимізація в реальному часі- рекламну кампанію можна швидко скоригувати, щоб збільшити або зменшити її ефективність.

v  Точне вимірювання результатів- ефект від контекстної реклами можна виміряти за допомогою спеціальних інструментів, щоб дізнатися, що залучені з її допомогою відвідувачі робили на вашому сайті.

 


Як виглядає?

 

ПРО НАШУ КОМАНДУ

Вже давно зарекомендував себе в ніші створення і просування сайтів наш молодий колектив який складається з фахівців - фрілансерів. Пропонуючи своїм клієнтам гнучкий підхід, нами проводиться як часткова, так і цілісна робота над проектом. Ви можете замовити і окрему послугу а не тільки повний супровід.

Наша команда представить Ваш бізнес в інтернеті максимально розгорнуто, перетворюючи потенційних клієнтів в реальних покупців. Поставлена ​​Вами завдання ефективно вирішується за короткий проміжок часу.

Звертайтеся до нас за додатковою інформацією прямо зараз! +38 (050) 71-44-547, +38 (096) 90-999-14

Працюємо по договору, якщо це зручно для вас. Або без договору - якщо вам так комфортніше.